– IV Niedziela Wielkanocna  –

21 kwietnia 2024

1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynay tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dzisiaj, podobnie jak tydzień temu, po koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, którą odmówimy w kościele, wspólnoty neokatechumenalne naszej diecezji zapraszają do Parku im. Lotników Polskich na udział w tzw. ewangelizacji na placach.

3. W wtorek przypada uroczystośc św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Modlimy się za naszą Ojczyznę. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty

4. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Śląska: Rychwałdu, Hałcnowa i Piekar Śląskich. Zostało 16 miejsc wolnych. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Szymona.

5. Bardzo prosimy, by w najbliższym tygodniu o sprzątanie w naszym Sanktuarium zatroszczyli się mieszkańcy ul. Radosnej numery od 5 do 14.

6. Wszystkim drogim Gościom i naszym parafianom życzymy radości ze Zmartwychwstania, cieplejszych dni i odpoczynku w rodzinnym gronie. Szczęść Boże !